DSC Gallery

Lubomír Typlt vystavuje v Jihlavě.

Dne 25/1 byla slavnostně zahájena výstava Lubomíra Typlta v Oblastní Galerii Vysočiny v Jihlavě. Výstava pojmenovaná „Jedlíci kukuřice“ potrvá do 8/4 2018.

Více info naleznete  ZDE

Galerie bude od 24/12 do 1/1 zavřená

otevírací doba:

23/12: 13-19

24/12- 1/1: zavřeno

2/1: 13-19

Jakub Janovský vystavuje v Bruselu!

Gratulace k úspěchu! Umělec Jakub Janovský vystavuje v Pražském dome v Bruselu. Výstavu pojmenoval „Pokoj“ a k vidění bude do 23/1 2018! Více info ZDE

Právě vyšlo zimní vydání Artloveru!

V předvánočním vydání magazínu pro současné umění naleznete tipy na Vánoční dárky, rozhovor s českým současným umělcem Jakubem Špaňhelem, kurátorem Otto Urbanem a mnoho dalších článků a tipů kam za uměním. K dostání u nás v DSC Gallery.

Pokud jste ještě nestihli přečíst minulá čísla časopisu, jsou Vám k dispozici v online verzi na www.artlovermagazine.cz

 

Unikátní limitovaná série sítotisků od Jakuba Matušky aka Maskera

Jakub Matuška aka Masker vytvořil limitovanou sérii sítotisků pojmenovaných#ideal #blackorwhiteisalright #life #onpaper #nofilter … atd., kterou jsme spolu s autorem vydali a pokřitili 21. září 2017. Ze tří Maskerovi typických výjevů tvořený triptych je k dostání ve třech různý barevný verzích. Autorská verze je dostupná pouze v 10ks, barevné verze po 15 ks v jedné edici. K vidění u nás v galerii.

K Maskerově výstavě vyšel také katalog, který v blízké době budete moci najít ve svém oblíbeném knihkupectví.

Více info o výstavě a sítotiscích zde.

Jiří Černický a další budou vystavovat v rámci výstavy EXTENDED PAINTING PRAGUE v Záhřebu

Přesně 20. října 2017 proběhne vernisáž výstavy několika českých umělců v chorvatském Záhřebu, pod záštitou Croatian Association of Artists. V rámci výstavy bude možné zhlédnout díla několika umělců, se kterými galerie dlohodobě spolupracuje: Josef Bolf, Jiří David, Jiří Černický a Krištof Kintera.

Více informací k výstavě naleznete zde!

Vyšlo nové podzimní číslo 2017 časopisu Artlover

Dozvíte se například, co dělá kurátor a poradce Christian Domínguez v Praze; aktuální výstavy a úspěchy nejen současných českých umělců; rozhovor s Jiřím Černickým o tom, jak jeden z nejvýraznějších současných českých umělců vyrůstal v Ústí, o jeho cestování i brnkání na kytaru; …a mnohem více. Právě teď k dostání v galerii.

Více info na oficiálních stránkách magazínu. Předchozí čísla ke stažení v PDF.

Budeme na Designbloku!

Přijďte se podívat na naši instalaci v rámci největšího designového a uměleckého veletrhu v České republice. Na mapě náš stánek najdete v Superstudiu pod číslem P.25. To není ale všechno. V Art House Lapidárium najdete sochu Pičus od Viktora Freša, která byla představena i u nás v galerii!

Více info o akci zde.